تنظیمات امنیتی سیستم قدرتمند ( whmcs )

درود بر شما سیستم مدیریت و فروشگاهی whmcs با امکاناتی که داره واقعا حیفه ازش استفاده نشه اما در این مسئله امنیت خب همه هست در صورتی که هیچوقت و هیجکس چنین ادعایی نمیتونه داشته باشه که تمام حفره هارو میشه بست ولی بهر حال بیکار هم نباید بشینیم و اجاده بدیم افراد سود جو و یا بهتره بگیم خرابکار بتونن به سیستم ما نفوذ کنن شرکت سازند و نویسنده این سیستم دوست داشتنی راهکار هایی رو ارائه کرده که در ادامه با هم ….

تاریخ ارسال : ۹۸/۰۴/۰۵

دسته بندی : آموزش whmcs

ایحاد منو اضافه درستون کناری whmcs

با سلام و وقت بخیر در قالب ناحیه کاربری whmcs بطور پیش فرض ساید بار وچود داره اما اگه بخواییم منو اضافه داشته باشیم باید از قسمت هوک ها کد اضافه کنیم تا بتونیم در ساید بار قالب منو دلخواهمون رو جا گذاری کنیم .حالا با استفاده از آموزشی که جهت منو اضافه در ساید بار در سایت رسمی whmcs منتشر شده  البته در صورت تمایل میتونیم اینکار رو انجام بدیم..

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۹/۰۲

دسته بندی : آموزش whmcs

علت های ارسال نشدن ایمیل در whmcs

امروز بر آن شدیم طبق در خواست یکی از کاربران عزیز مبنی بر عدم ارسال ایمیل از سیستم whmcs علت های این مشکل رو با هم بررسی کنیم.این مشکل طبق  آمار و گفته دوستان یا بعد از آپدیت یا از ابتدای نصب سیستم بعضا بوجود میاد.در ادامه چند موردی که در سواد بنده وجود داره رو . . .  . .

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۸/۲۸

دسته بندی : آموزش whmcs

بزودی با آموزش های کاربردی WHMCS

بزودی با آموزش های WHMCS نوین وب هاست. متاسفانه در حمله(DDOS)که باهاش مواجه شدیم مجبور به جابجایی کلی اطلاعات دیتابیس بخشی از این اطلاعات رو از دست دادیم.

تاریخ ارسال : ۹۶/۰۸/۲۸

دسته بندی : آموزش whmcs