کاربران ایرانی بدلیل عدم پشتیبانی whmcs از فونت های فارسی برای فایل فاکتور pdf هست و برای ما ایرانی هایک مشکل اساسی میباشد . حالا قراره شده در این آموزش به دوستان بهتر از جانم بگم چطوری فاکتورهای PDF سیستم WHMCS را فارسی سازی کنن یه فایل زیپ در اینجا اماده کردم که بعد از یادگیری اونرو دانلود کنید…..

بروزرسانی : ۹۹/۰۶/۰۱

دسته بندی : آموزش whmcs

درود بر شما سیستم مدیریت و فروشگاهی whmcs با امکاناتی که داره واقعا حیفه ازش استفاده نشه اما در این مسئله امنیت خب همه هست در صورتی که هیچوقت و هیجکس چنین ادعایی نمیتونه داشته باشه که تمام حفره هارو میشه بست ولی بهر حال بیکار هم نباید بشینیم و اجاده بدیم افراد سود جو و یا بهتره بگیم خرابکار بتونن به سیستم ما نفوذ کنن شرکت سازند و نویسنده این سیستم دوست داشتنی راهکار هایی رو ارائه کرده که در ادامه با هم ….

بروزرسانی : ۹۸/۰۴/۰۵

دسته بندی : آموزش whmcs

با سلام و وقت بخیر در قالب ناحیه کاربری whmcs بطور پیش فرض ساید بار وچود داره اما اگه بخواییم منو اضافه داشته باشیم باید از قسمت هوک ها کد اضافه کنیم تا بتونیم در ساید بار قالب منو دلخواهمون رو جا گذاری کنیم .حالا با استفاده از آموزشی که جهت منو اضافه در ساید بار در سایت رسمی whmcs منتشر شده  البته در صورت تمایل میتونیم اینکار رو انجام بدیم..

بروزرسانی : ۹۶/۰۹/۰۲

دسته بندی : آموزش whmcs

امروز بر آن شدیم طبق در خواست یکی از کاربران عزیز مبنی بر عدم ارسال ایمیل از سیستم whmcs علت های این مشکل رو با هم بررسی کنیم.این مشکل طبق  آمار و گفته دوستان یا بعد از آپدیت یا از ابتدای نصب سیستم بعضا بوجود میاد.در ادامه چند موردی که در سواد بنده وجود داره رو . . .  . .

بروزرسانی : ۹۶/۰۸/۲۸

دسته بندی : آموزش whmcs