اورسل(Over Sell) در سرور مجازی یعنی چه ؟

وقت بخیر و سلام عرض ادب و اخترام دارم خدمت هر عزیزی که مطلب اورسل چیست  رو مطالعه خواهد کرد. بشکل خلاصه اورسل میشود فروش بیش از حد و اندازه ظرفیت سرور و یا هاست !

آیا کم فروشی یک عمل خوب است یا یک عمل بد؟ موارد مختلفی در این مورد وجود دارد و من می خواهم  این مورد به اشتراک بگذارم …

بد فروشی ، به ساده ترین اصطلاح ، فروش بیش از آنچه شما دارید .بطور معمول  هر مشتری از همه منابع ارائه شده به خود استفاده نمی کند. با این حال ، اگر مصرف کنندگان شروع به استفاده از 100٪ از منابع وعده داده شده از طرف فروشنده به خود را کنند ،اینجاست که یک مشکل بزرگ برای هر دو طرف ارائه دهنده و همچنین مصرف کننده پیش خواهد آمد. از طرف دیگر ، بد فروشی می تواند یک روش خوب تلقی شود ، زیرا در واقع بررسی قیمت های نهایی مشتری را حفظ می کند. اگر بد فروشی توسط شرکت ها انجام نشود ، تهیه فضای وب بسیار گرانتر ازحال حاضر است.

بروزرسانی : ۹۹/۰۷/۱۳

دسته بندی : آموزش های عمومی و کاربردی

دانلود قالب html ایمیل بی نظیر

قالب خبرنامه ایمیل پاسخگو رایگان یک شروع عالی برای هر نوع برنامه ای که در ذهن دارید.این که آیا شما می خواهید اطلاعات جدیدی ارائه دهید ، پیشنهادهای ویژه را ارتقا دهید یا ارتباط با مشترکین را دوباره برقرار کنید ، این ترفند را انجام می دهد. و مهمتر از همه ، در همه جا که کاربر آن را باز می کنند کاملاً کار خواهد کرد. طرح پاسخگو در همه صفحه نمایش محبوب کار می کند و در بین دستگاه ها خوب به نظر می رسد

بروزرسانی : ۹۹/۰۵/۲۴

دسته بندی : آموزش های عمومی و کاربردی

چند افزودنی رایگان و بی نظیر گوگل کروم

در این بخش از سری آموزه های عمومی کاربردی نوین وب هاست میخوام چند تا افزونه جذاب گوگل کروم دوست داشتنی رو بهتون معرفی کنم که حتما بدرتون خواهد خورد.در دنیای امروز ، تقریباً همه نیاز به دسترسی به همه چیز دارند. شما می توانید فردی باشید که در یک منطقه محدود زندگی می کند یا می توانید کسی باشید که در حال تحقیق برخی از مطالب بصورت آنلاین است

بروزرسانی : ۹۸/۰۵/۳۱

دسته بندی : آموزش های عمومی و کاربردی

وب سایت کاربردی برای انتخاب رنگ

سلام ,خیلی برای طراحی که انجام میشه نیاز به نرم افزار هایی پیدا میکنیم که کارمون رو راحت تر میکنه و هیچ وقت هم با یکیشون بطور همیشگی نمیشه کار کرد خسته کننده و تکراری میشه این سایتی که بهتون معرفی میکنم خوشتون میاد ازش .شاید از کامل‌ترین ابزارهای آنلاین انتخاب و ترکیب رنگ است. برای انتخاب رنگ در این برنامه دست شما کاملاً باز است و هیچ محدودیتی ندارید، کوچک‌ترین جزئیات هم قابل‌تغییر هستند.

بروزرسانی : ۹۶/۰۸/۱۱

دسته بندی : آموزش های عمومی و کاربردی