وب سایت کاربردی برای انتخاب رنگ - نوین وب هاست

وب سایت کاربردی برای انتخاب رنگ

مطالعه این مقاله : 1- دقیقه
سلام ,خیلی برای طراحی که انجام میشه نیاز به نرم افزار هایی پیدا میکنیم که کارمون رو راحت تر میکنه و هیچ وقت هم با یکیشون بطور همیشگی نمیشه کار کرد خسته کننده و تکراری میشه این سایتی که بهتون معرفی میکنم خوشتون میاد ازش .شاید از کامل‌ترین ابزارهای آنلاین انتخاب و ترکیب رنگ است. برای انتخاب رنگ در این برنامه دست شما کاملاً باز است و هیچ محدودیتی ندارید، کوچک‌ترین جزئیات هم قابل‌تغییر هستند.
Coolors webapp یکی از کامل‌ترین ابزارهای آنلاین انتخاب و ترکیب رنگ است. برای انتخاب رنگ در این برنامه دست شما کاملاً باز است و هیچ محدودیتی ندارید، کوچک‌ترین جزئیات هم قابل‌تغییر هستند.

 

 

در برنامه تعدادی رنگ پیشنهادشده‌اند که می‌توانید از بین آن‌ها رنگ موردعلاقه خود را انتخاب کنید و در مرورگر رنگ‌ها را باهم ترکیب کنید. پس از به دست آوردن رنگ نهایی کد HEX رنگ به شما داده می‌شود که می‌توانید از آن در فتوشاپ استفاده کنید. این برنامه کاربردی افزونه کروم هم دارد و به کاربر امکان ایجاد یک حساب کاربری را می‌دهد. باز کردن حساب کاربری در کولورز رایگان است.

اشتراک بزاری دمت گرم!
درباره نويسنده : رضا جهاندیده

کارشناسی MBA عاشق یادگیری و توسعه وردپرس و php حدود 10 سال در این زمینه مشغوله , تا آخر عمر تغییر مسیر نخواهد داد افتخار همکاری در گروه نوین وب هاست را دارد و از این شغل و این گروه هم بسیار خوشحال و راضیست ! والسلام


0 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید