شبکه های اجتماعی :

طراحی سایت خود را با میزبانی نوین وب هاست تجربه کنید

میزبانی نوین وب هاست با تیم طراحی خود شما را تا موفقیت همراهی خواهد نمود جذابیت اولیه هر وسایتی جذب بازدید کننده را تضمین میکند .

واحد طراحی

با توجه به وابسته بودن بسیاری از سرویس ها به نرخ ارز و سایر عوامل ، میزبانی نوین وب هاست می تواند فی هرگونه خدماتی را بدون اطلاع به مشتری تغییر دهد ، طبیعی است که قرارداد های فعلی تا زمان اتمام مشمول آن نخواهند شد.

حذف اطلاعات و خسارت در برابر مشکلات :

مشتری این مورد را پذیرفته است که نباید از خدمات ارائه شده توسط میزبانی نوین وب هاست استفاده غیر قانونی نماید ، چنانچه مشتری به طور عمد یا ناخواسته اقدام به بارگزاری فایل های پرخطر برای سرویس های سایر مشتریان و سرور کنند ، پرسنل و سیستم های میزبانی نوین وب هاست حق حذف اطلاعات آن فایل ها را بدون هیچ اطلاعی دارند ، همچنین ممکن است برای جلوگیری از نفوذ به سرویس های سایر مشتریان و پیگیری این مورد از مشتری با توجه به اهمیت آن سرویس مسدود شود.

چنانچه مشتری اقدام به پرداخت هزینه تمدید سرویس خود ننماید ، میزبانی نوین وب هاست با توجه به سیاست های داخلی خود ممکن است به کاربر چند روز فرصت تمدید دهد یا با آن تماس بگیرد یا بابت تمدید جریمه دریافت کند اما به صورت کلی عدم پرداخت هزینه تمدید سرویس به منزله انصراف از سرویس تلقی شده و میزبانی نوین وب هاست حق حذف سرویس را از روی سیستم ها و تجهیزات خود خواهد داشت.

میزبانی نوین وب هاست تحت هیچ شرایطی در برابر خسارت غیر مستقیم و اتفاقی ( از قبیل از دست رفتن اطلاعات و … ) به هر دلیلی ( مانند سیل ، آتش سوزی ، تحریم های بین المللی ، زلزله و … ) هیچ مسئولیتی ندارد ، در برخي شرايط مسئوليت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثني گردد ، در این حالت مسئولیت میزبانی نوین وب هاست محدود به قانون خواهد بود و همچنین همچنین مشتری با استفاده از سرویس موافقت کرده است در هيچ شرايطي حداكثر مسئوليت تقبل شده توسط میزبانی نوین وب هاست در برابر خسارات احتمالي، بيش از كل مقدار پرداختي به ازاي خدمات و محصولات مشخص خريداري شده نگردد لذا میزبانی نوین وب هاست در این مورد هیچگونه مسوولیت یا دِینی ندارد.

تامین امنیت خدمات برای میزبانی نوین وب هاست بسیار مهم است و برای تامین امنیت این خدمات تلاش زیادی شده است ، اما میزبانی نوین وب هاست هیچ تضمینی در مورد امنیت 100% نخواهد داد (خصوصا خدمات میزبانی وب اشتراکی به دلیل وجود تعدادی سایت بر روی یک سرور) ، به طور کلی بزرگترین قرارداد ها نیز شامل تضمین نخواهند شد ، چرا که وب سایت های بزرگ جهان نیز با مشکلات امنیتی مواجه هستند ، هرچند تجربه بخش فنی در عرصه هاستینگ موجب بالا رفتن امنیت شده است اما میزبانی نوین وب هاست در مورد مشکلات این مورد که مستقیم یا غیر مستقیم ایجاد شده باشند مسئولیتی نخواهد داشت ، همچنین مشتری با توجه به اهمیت وب سایت خود می تواند از سرور ها و فایروال های اختصاصی برای امنیت بیشتر وب سایت خود استفاده نماید.

مشکلات امنیتی مربوط به وب سایت های مشتریان که خود آنها باعث ایجاد آنها شده اند خارج از مسئولیت میزبانی نوین وب هاست است ، به طور کلی تامین امنیت وب سایت به عهده مشتری می باشد.

اطلاعیه ها :

میزبانی نوین وب هاست تلاش می کند تا به کاربران اطلاعیه یاداوری تمدید سرویس ، و تغییرات قوانین را از طریق ایمیل یا پیامک ارسال کند ، اما با توجه به وجود خطا های سیستمی و انسانی به طور کلی مشتری موظف است تا به موقع صورتحساب تمدید خود را پرداخت نماید تا اختلالی در ارائه خدمات ایجاد نشود ، لذا در صورت عدم رعایت مشتری میزبانی نوین وب هاست مسئولیت و دِینی ندارد.

قرار گرفتن اطلاعات در قسمت whois :

از آنجایی که میزبانی نوین وب هاست دامنه را به نام مشتریان ثبت می کند ، اطلاعات کاربری شما ( مانند ، نام ، نام سازمان ، آدرس ، کد پستی ، کشور ، تلفن و ایمیل و … ) در قسمت Whois دامنه نمایش داده می شود ، برای اطلاعات بیشتر در مورد whois روی این لینک کلیک کنید.

تغییرات در شرایط استفاده از سرویس :

میزبانی نوین وب هاست حق ویرایش قوانین را داشته و مشتری موظف است با مراجعه به صفحه قوانین و مقررات و صفحه سلب مسئولیت از تغییرات مطلع شود.