خب، جستجوی یک برنامه افزودنی Chrome ، می تواند کاری خسته کننده و دشوار باشد. بنابراین در اینجا برای کمک به شما لیستی از بهترین افزونه های Chrome VPN را که می توانید در سال 2019 استفاده کنید ، آورده ایم.

1. Touch VPN
یک سرویس VPN 100٪ رایگان است که هم اکنون با 2،968،800 کاربر می باشد. محدودیتی برای پهنای باند ندارد ، رایگان و نامحدود است.می توانید هر وب سایتی را از هر مکانی قفل کرده و آنلاک کنید و با حریم خصوصی کامل به آن دسترسی پیدا کنید. با Touch VPN سایت هایی که توسط دولت ، مدرسه یا محل کار مسدود شده یا سانسور می شوند فقط یک کلیک فاصله دارند.نیازی به نگرانی در مورد هکرها در هنگام اتصال به کانون عمومی Wi-Fi ، نام ، گذرواژه ها و اطلاعات شخصی شما نیست که همه چیز توسط Touch VPN رمزگذاری می شود تا امنیت سطح بانکی را برای بهترین محافظت در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید تمام این کارها را انجام دهید و ناشناس باشید.برای ناشناس ماندن هویت آنلاین ، Touch VPN آدرس IP شما را تغییر می دهد. در عین حال ، فعالیت اینترنت شما در مقابل چشم و مشاغل کنجکاو غیرقابل دسترسی است. بیشتر از همه اینها یک اتصال یک شیر را فراهم می کند و ثبت نام لازم نیست. فقط برنامه افزودنی را بارگیری و نصب کنید و روی “اتصال” ضربه بزنید.


2. SetupVPN- Lifetime Free VPN
SetupVPN با قول رایگان برای همیشه رایگان VPN است ، بنابراین از هر چیزی کمتر از 100 سرور در سرتاسر جهان ، می توانید به هر محتوایی که در کشور شما در دسترس نباشد دسترسی پیدا کنید و می توانید محدودیت های هر وب سایتی را که توسط شما مسدود شده است ، دور بزنید. دولت ، مدرسه یا شرکت.این برنامه رمزگذاری 4096 بیتی نظامی را برای شما فراهم می کند تا مرورگر خود را از طریق Wi-Fi عمومی تضمین کنید. از آنجا که پهنای باند نامحدودی را برای شما فراهم می کند ، دیگر نیازی به سنجش میزان استفاده شما نیست.برای استفاده از این پسوند VPN نیازی به فن آوری زرنگ و دانا ندارید ، فقط نصب ، ثبت نام و اتصال کنید. این آسان است SetupVPN سعی دارد خود را به روز کند تا سرعت بیشتری را نسبت به آخرین بار برای شما فراهم کند بدون توجه به اینکه سرور کشوری را انتخاب کنید.


3. Hotspot Shield VPN
یکی از معتبرترین VPN & Proxy در جهان است که هم اکنون در Chrome در دسترس است! در حال حاضر ، با 2.536.080 کاربر ، Hotspot Shield به سادگی امکان دسترسی به سایتهای مسدود شده را از سراسر جهان فراهم می کند. استفاده از آن بسیار آسان است و با یک کلیک ساده روشن می شود. برای شروع کار با Hotspot Shield هیچ ثبت نام لازم نیست. ضمن حفظ امنیت و خصوصی فعالیتهای مرورگر ، به وب سایتهای مسدود شده مانند Facebook ، Twitter و سایر سایتهای معروف دسترسی پیدا کنید!با نسخه رایگان آن به 95٪ از ویژگی های آن دسترسی پیدا می کنید. از ویژگی های جدید همچنین می توان به مسدود کردن آگهی ، مسدود کردن ردیاب ، مسدود کردن کوکی و محافظت از بدافزارها اشاره کرد. می توانید با استفاده از یکی از مکانهای مجازی رایگان ، ارتباط برقرار کنید یا به نخبگان تبدیل شوید و برای دسترسی سریع و آسان به مکانهای پریمیوم دسترسی پیدا کنید.


4. ZenMate VPN
یکی دیگر از سرویس های ساده و آسان برای استفاده VPN با یک برنامه نامحدود رایگان برای یک عمر است. به غیر از کروم ، سرویس VPN را برای همه سیستم عاملهای ممکن نیز ارائه می دهد.ZenMate بیش از 45 میلیون کاربر دارد و بیش از 30 مکان سرور را برای انتخاب ارائه می دهد. با انتخاب یک سرور خاص می توانید به محتوای بدون انسداد خاص برای یک کشور دسترسی پیدا کنید.ZenMate بودن یک شرکت آلمانی یک قانون سختگیرانه برای سیاست عدم ورود به سیستم دارد. کافیست با ZenMate VPN اینترنت را از حالت قفل خارج کرده و از آن استفاده کنید. این سریعترین اتصال را فراهم می کند و می توانید در هر حساب حداکثر 5 دستگاه استفاده کنید.


5. DotVPN
یک VPN با پهنای باند نامحدود و برنامه رایگان دائمی است. با سرورهای قدرتمند در 10 مکان مجازی ، این کار با یک وعده برای رفع انسداد همه چیز و همه چیز برای شما انجام می شود. اگر برخی از محتوا در یک مکان مجازی در دسترس نیست ، می توانید به سادگی به مکان مجازی دیگری ، بارهای نامحدود بروید.در صورت عدم دسترسی به آنچه می خواهید دسترسی پیدا کنید ، حتی می توانید برای آنها بنویسید و آنها اطمینان حاصل خواهند کرد که این مسئله را برای شما حل می کنند. در برنامه رایگان آنها ، شما به 80٪ از ویژگی های آنها دسترسی دارید که به نظر من کافی است.


6. Betternet Unlimited Free VPN Proxy
همانطور که از نام آن برمی آید ، Betteret کاملاً نامحدود و سرویس VPN رایگان است. برای شروع استفاده از آن نیازی به ثبت نام نیست ، برای اتصال به سادگی نصب کنید و به آن ضربه بزنید. این یک برنامه افزودنی بدون آگهی است و بنابراین شما را از هرگونه پاپ آپ ناخواسته آزار نمی دهد.این اطلاعات هرگز به هر شکلی وارد نمی شود و قول خود را برای ساده بودن ، بدون دردسر ، ایمن و ناشناس می گذارد. این به طور خودکار شما را به نزدیکترین و سریعترین سرور متصل می کند. همچنین به شما امکان می دهد اگر می خواهید به هر چیز خاص دسترسی پیدا کنید ، مکان سرور را انتخاب کنید.


7. TunnelBear VPN
یک VPN محبوب با ویژگی های رایگان محدود است. بسیار سبک است و کاربرد آن آسان است. پس از نصب VPN ، فقط یک کشور را انتخاب کنید تا به آن متصل شوید و مرور ایمن را شروع کنید. این سرویس دهنده بیش از 22 کشور را دارد و هیچ یک از داده های شما را وارد نمی کند. به طور پیش فرض از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. این محتوا را از حالت انسداد خارج کرده و IP شما را پنهان می کند ، اما برای اطلاعات بیشتر ، باید یک برنامه پرداخت را انتخاب کنید.


8. VeePN
یک سرویس VPN رایگان و نامحدود دیگر در لیست است. با 2500+ سرور در سراسر جهان ، VeePN حریم شخصی و امنیت اینترنت را برای همه تضمین می کند.این ساده و آسان برای استفاده بدون هیچ گونه تنظیمات لازم است. این برنامه cross-platform با خط مشی بدون ورود به سیستم است. بنابراین می توانید هر روز از این استفاده کنید تا یک انسداد محتوا و ایمن داشته باشید.


9. Hola VPN
استفاده از آن آسان است و متعهد به ارائه اینترنت سریعتر و بازتر است. برای دستیابی به انسداد سریع ، از فناوری تونل سازی اسپلیت استفاده می شود.برخی از داده های شما را وارد سیستم می کند و آن را با شخص ثالث به منظور به اشتراک گذاشتن شبکه سریعتر به اشتراک می گذارد. اگر به دنبال ناشناس بودن 100٪ هستید ، باید از این امر خودداری کنید.

منبع مقاله


ثبت دیدگاه های شما