لایسنس لایت اسپید

وب سرور لایت اسپید(LiteSpeed)، یک وب سرور با کارایی بالا و مقیاس پذیری بالا می باشد.
بطور کامل قابل تعویض با وب سرور آپاچی Apache می باشد، بنابراین وب سرور لایت اسپید می تواند به سرعت در یک تنگنای بزرگی که در بستر وب سرور موجود شما ایجاد شده جایگزین شود.
با یک برد فراگیر در ویژگی ها و سادگی استفاده برای مدیریت سرور ، وب سرور لایت اسپید می تواند به شما برای بیرون امدن از چالش گسترش معماری یک وب سرور کمک کند.
وب سرور لایت اسپید در شرایط همزمان سرعت و مقیاس پذیری پایین، کارایی بالایی دارد. آزمایش های ما ثابت کردن که ۶ بار سریع تر از آپاچی عمل می کند.
وقتی که محتوای ایستا در جریان باشد , شتاب دهنده های محتوای لایت اسپید شامل thttpd و boa و TUX خیلی خوب پیشی می گیرند. همچنین وقتی محتوا پویا باشد و پردازش PHP مورد بحث باشد ، لایت اسپید بیش از 50% سریع تر از زمانی که آپاچی با mod_php عمل می کنه محتوای PHP را تحویل خواهد داد.لایسنس لایت اسپید در دو مدل سرور مجازی و سرور اختصاصی قابل ایجاد و سفارش در نمایندگی نوین وب هاست میباشد.

تفاوت لایسنس های لایت اسپید:

لایسنس VPS Enterprise حداکثر 2 گیگ رم و 500 کانکشن را پشتیبانی می کند،اما لایسنس Ultra VPS Enterprise حداکثر 8 گیگ رم و 800 کانکشن به سرور را پشتیبانی کند،اگر کانکشن بیشتر داشته باشید ( یا حتی رم )باید لایسنس 1 هسته سرور اختصاصی را خریداری و روی سرور مجازی فعال کنید لایسنس سرور اختصاصی به ترتیب 1 ، 2 ، 4 و یا 8 هسته از CPU را در اختیار می گیرد و بدون محدودیت در خواست های دریافتی را پردازش می کند.

نکته قابل توجه:
این لایسنس ها تابع قوانین سایت litespeedtech.com می باشد و در پنل ما نزد litespeedtech ایجاد می شود
هکرها در litespeedtech null کدهایی برای هک سرور شما قرار می دهند ، پس مواظب سرور خود باشید
به صورت آنی فعال می شود و امکان تغییر آی پی ، دایرکتوری (Reissue ) در آن وجود دارد.
فایل های litespeed را از سایت litespeedtech.com دریافت می کنید.

 

سفارش لایسنس لایت اسپید